Zasady Forum

Regulamin Forum Dyskusyjnego Klasy Ic
1. Forum Internetowe Klasy Ic jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy związane z procesami edukacyjno-wychowawczymi i funkcjonowaniem społeczności klasowej. Forum służy rozwijaniu zainteresowań członków, zwłaszcza dzieci i rodziców dzieci z klasy Ic oraz wszystkich ludzi dobrej woli.
2. Forum ma charakter otwarty, co znaczy, iż w jego tworzeniu udział może brać każdy zarejestrowany użytkownik.
3. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja Forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp. Tego typu wystąpienia będą bezwzględnie eliminowane.
5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.
6. Redakcja Forum zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 4 i 5 niniejszego regulaminu.
7. Użytkownik wypowiadając się na Forum wyraża zgodę na umieszczenie wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach Forum.
8. Redakcja Forum dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania Forum.
9. Redakcja Forum zastrzega sobie prawo do ograniczenia dostępu do zasobów bez podawania przyczyn takiego działania.
10. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Wszelkie zmiany regulaminu będą dokonywać się w wyniku kolegialnych ustaleń w gronie Redakcji.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl